Distribuce a obchod

DANSTR store s.r.o. – Partner of professionals je obchodní společnost se zaměřením na prodej nástrojů a kompletního sortimentu pro zajištění strojírenské výroby třískovým obráběním kovů.

Naším cílem je budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, a proto jsou naše aktivity založeny na vstřícném a flexibilním přístupu.

Dobře si uvědomujeme, jak důležitou roli ve výrobě zastupuje životnost kovoobráběcích nástrojů. A také finanční ztráty vzniklé při nečekané poruše nástroje potřebného ve výrobě.
Prodáváme pouze kvalitní nástroje od renomovaných světově uznávaných výrobců v oblasti strojírenství.

Buďte náročnými zákazníky, spokojte se pouze s nejvyšší kvalitou našich nástrojů.

 

Naši partneři

DORMER/PRAMET

DORMER/PRAMET je tradiční český výrobce nástrojů z HSS, ze slinutého karbidu, nástrojů s vyměnitelnými břitovými destičkami a samotných vyměnitelných břitových destiček nabízející vysoce výkonné a inovativní řešení pro obrábění.

GUHRING

Společnost GÜHRING s.r.o. je součástí koncernu Gühring o.H.G., který je díky své více než stoleté tradici vnímán jako světová jednička v oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění.

WALTER

Nástroje firmy Walter nalézají uplatnění prakticky ve všech strojírenských oborech. Jsou používány v automobilovém a leteckém průmyslu, při výrobě nástrojů a forem, stejně jako v železničním průmyslu při výrobě lokomotiv nebo v energetice a v řadě dalších oblastí. Každé odvětví vyžaduje specializované nástroje.

InovaTools

Jsme distributorem německé značky InovaTools která patří mezi světovou špičku ve výrobě karbidových nástrojů.