Distribuce a prodej nástrojů

Jsme dynamicky se rozvíjející firma a svou práci děláme zodpovědně a rádi. Od roku 2012 se mimo jiné věnujeme činnosti zaměřené na prodej renomovaných značek a kompletního sortimentu pro zajištění strojírenské výroby třískovým obráběním kovů. V oblasti distribuce nástrojů pro obrábění jsme časem vybudovali stabilní síť dodavatelů světových jmen a dále se snažíme hledat ty nejvhodnější dodavatele pro své zákazníky.

Prodáváme pouze kvalitní nástroje od světově uznávaných výrobců. V naší nabídce najdete široký sortiment nářadí a nástrojů na obrábění kovů, měřidla, upínací nářadí, brusivo, dílenský nábytek a spoustu dalších specialit. Nabídku zboží neustále rozšiřujeme.
Dobře si uvědomujeme, jak důležitou roli ve výrobě zastupuje životnost kovoobráběcích nástrojů a také finanční ztráty vzniklé při nečekané poruše nástroje potřebného ve výrobě.

Naším cílem je budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, a proto jsou naše aktivity založeny na vstřícném a flexibilním přístupu.
Buďte náročnými zákazníky, spokojte se pouze s nejvyšší kvalitou našich nástrojů.

 

Naši hlavní partneři

DORMER PRAMET | Nový komplexní sortiment nabízí celou řadu nástrojů pro všeobecné strojírenství – monolitní nástroje a nástroje s vyměnitelnými břitovými destičkami pro soustružení, frézování, vrtání a závitování.

ISCAR | Široký sortiment kovoobráběcích nástrojů a podpůrných produktů pro obrábění. Světový lídr v oblasti nástrojů a vývoje.

OSG | Japonský výrobce závitníků, fréz, vrtáků, VBD nástrojů pro frézování a vrtání.

Precitool | Ucelený sortiment – od řezných nástrojů po upínání, měření, broušení a ruční nářadí až po dílenské vybavení a řezné kapaliny.

GUHRING | Gühring je jedním z předních celosvětových výrobců rotačních přesných nástrojů pro obrábění kovů. Nejkomplexnější standardní program na trhu s více než 4000 různých druhů nástrojů a s více než 90 000 různými položkami nabízí vždy optimální nástroj pro komplexní požadavky na obrábění.

InovaTools | Německý výrobce zaměřený na monolitní nástroje z tvrdokovu, včetně nástrojů
s diamantovým povlakem.

DANSTR | Vlastní výroba z TK, dle požadavků zákazníka.